• חדש
RHB-32ATC בריקס Refractometer עבור פירות, ירקות & עשבים, homebrewing

RHB-32ATC בריקס Refractometer עבור פירות, ירקות & עשבים, homebrewing

ILS 69.61

כמות
טובה זמינה

תיאור :
זה refractometer מספק מדידה גבוה יותר המגיע עד 0-32% בריקס (מדידת טווח), 0.20%בריקס חטיבות ,רמת דיוק של 0.2% ו-ATC של 10~30 C(50 F~86 F).
RHB-32 ATC בריקס Refractometer שפותח עבור עובד עם סוכר הקשורים נוזלים כגון מיץ פירות, משקאות קלים, יין, דבש כדי לסייע לפקח ולשלוט סוכר בריכוזים מזון ומשקאות.הוא שימושי גם בודק את ripenessof פירות בשטח ואימות איכות מוצר לאחר קציר ו/או שליטה ריכוזי במהלך עיבוד ואריזה.Refractometer לספק מידע קריטי על מנת להבטיח את איכות המוצר.
זה מאובזר עם ATC(Automatic פיצוי טמפרטורה). זה באופן אוטומטי להתאים את עצמו, כדי לתקן את הטמפרטורה סתירות במהלך השימוש.המסוגלים למדוד ברמת דיוק גבוהה מספק תוצאות מדויקות.הוא מצויד עם חיות וחד reticle תרשים קל ונוח לקריאה.
יישומים :
פירות, ירקות & עשבים : ניטור ובקרה סוכר בריכוזים מזונות, משקאות, יבולים וצמחים, בודק את ripenessof פירות בשטח ואימות איכות מוצר לאחר קציר ו/או שליטה ריכוזי בזמן העיבוד והאריזה. כדי להבטיח את איכות המוצר.
יין או בירה : השתמש בריקס קריאות כדי לקבל ווארט סוכר לעזור לקבוע סיים אלכוהול קריאות (אלכוהול קריאה, השימוש הטוב ביותר בשיתוף עם הידרומטר).
מפרט טכני :
מדידת טווח : 0-32% בריקס
מינימום חטיבת : 0.2% בריקס
דיוק : 0.20%
התייחסות טמפרטורה : 20 C
ATC(Automatic פיצוי טמפרטורה) פיצוי טווח : 10~30 C (50 F~86 F)
כיול ידני עם מיני-לדפוק את הנהג סיפק.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה