• חדש
LandyBridal נשים זה קו קצר באורך הברך תחרה מחוך קשת שמלת שושבינה

LandyBridal נשים זה קו קצר באורך הברך תחרה מחוך קשת שמלת שושבינה

ILS 67.72

כמות
טובה זמינה

תכונות עיקריות מוצרים
Coco Melody עיצובים מוצרים אלה במשך יותר מעודן החיים, כל השמלה נעשה על ידי מקצועי חייט אחד על ידי אחד.אנו ממליצים לבדוק את טבלת המידות לפני בחירת המוצרים שלנו כדי להתאים את הדמות טוב.שינוי זה נדרש עבור כל שמלות להתאמה מושלמת, אנא צור קשר עם מקומיים חייט לעזרה.
אנו תומכים גם גודל מותאם אישית כדי להתאים את הדמות שלך טוב יותר.את השמלה תיעשה על פי מידות גוף.אנא צור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.תשלום נוסף עשוי להיות מחויב.חזרתו של שמלה מותאמת אישית אינו זכאי מלבד השמלה ניזוק עקב פגם ביצור.
בבקשה מבין את הצבע של המוצרים שלנו מציג על כל מסכי LCD יהיה שונה תלוי בהגדרה של צגי ה-LCD ואת הזווית כדי לראות.אם אתה מוצא את הצבע של המוצר מראה שונה עם מסכי LCD, וזה נורמלי.
אחריות
איכות היא בעדיפות עליונה.אם אתה מרגיש את זה שמלה פגום עקב פגם ביצור, אנא צור איתנו קשר לקבלת פרטים על איך להחזיר או להחליף.חזר המוצרים נבדקים על ידי האיכות שלנו צוות אם הנזק הוא תוצאה של פגם ייצור ולא נגרם על-ידי שימוש לרעה או פעילויות אחרות מאשר את ייעודם.אם אותו סגנון וגודל אינם זמינים, אנו נחזיר את הכסף שלך בתוך 3-5 ימים לאחר קבלת החזר.
מדיניות החזרה
בתוך 15 ימים אם אתה לא מרוצה לחלוטין עם הרכישה, להחזיר את השמלה או להחליף אותו (דמי המשלוח יחויב).אם אתה מחמיץ את תווית החזר, אנא צור איתנו קשר, אנו נשמח לסייע לך.כל פריט מוחזר זה לא לפגוש את הביקורת שלנו ואת ההערכה שלנו איכות צוות לא יהיה זכאי לקבלת החזר.פריטים חייבים להיות ללא לכלוך, ריחות (אני.ה.סיגריות, זיעה, חומרי ניקוי, ספורט, תרופות, וכו'), קשקשים של בעלי חיים, דאודורנט סימני, ואת כל סימני בלאי.
נ. ב. משלוח חינם הזמנות יחויב לפחות 15 דולר/יח ' לחזרה.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה