• חדש
מאזניים תליון שרשרת גלגל המזלות תכשיטי קסם הקמע

מאזניים תליון שרשרת גלגל המזלות תכשיטי קסם הקמע

ILS 43.03

כמות
טובה זמינה

שרשרת תליון מוסיף מבטא יפה לכל פיסת שרשרת לצוואר.את תכשיטי תליון לכן זה צריך הרבה ניצוץ שנשים יכולות ללבוש קרוב ללב שלהם בכל עת, בכל מקום.
הודו תכשיטים ידועה אומנותי, עבודת יד מלאכת יד, היה מתן נשים מכל רחבי העולם, עם שפע של תכשיטים בעבודת יד לבחירה.מעולה כסף שרשרת תליון דוגמה.
תליונים ושרשרת תליונים מגיעים במגוון של סגנונות, צורות, משקולות, ועיצובים.אחד יכול לבחור בין המספרים של אבני חן כגון : אלמוגים, אמטיסט, גארנט, פרידוט, citrix, או אוניקס, רק כדי שם כמה.מציג קשת של צבעים, אלו אטרקטיבי תליונים יכול להיות מעורב והוא תואם עם אלה הרגילים הבגדים.אלה הודי תכשיטים, תליונים מבוססים על המקורי המוגולית עיצובים אשר היו נפוצים במהלך המאה ה-16.
מיומנת, סגור הגדרת הטכניקה מועסקים על אלה יפה תליונים הוא בערך ארבע מאות שנים, והוא האמין לי שמקורה מפרס.מיוחד אבנים בשימוש המוגולית סגנון של עיצוב תכשיטים הודיים הם בדרך כלל סימטרית פנים ולא סדיר מפורטות, מעניק להם אופי ייחודי.אבנים אלו שנקבעו בעמדה, במיוחד באזור לאק-מלא, חלול יחידה של שרשרת תליון, על יריעת רדיד מתכתי.אלה פיסות מתכת אלומיניום משמשים כדי לשקף את האור כניסה מהחזית.זה הוא האמין להיות השיטה היחידה משמש מסורתית סגורה הגדרה.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה